Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı "Lidya Organizasyon" un (Bu metinde "Lidya Organizasyon" olarak kullanılacaktır) aittir.

 

Lidya Organizasyon kişisel gizlilik hakkınıza saygı duyar. Bu politika ne tür kişisel kimlik bilgileri toplayabileceğimizi ve bu bilgileri nasıl kullanabileceğimizi özetler. Bu politika kişisel gizliliğiniz ile ilgili diğer önemli hususları da tarif eder.

 

Site ziyaretçisi, site sayfalarını, şahsi herhangi bir bilgi vermeden ziyaret edebilir, hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir, kurumsal bilgilerimize ulaşabilir, ayrıca sitede bulunan diğer hizmetlerimizden yararlanabilir. Buna karşılık bazı bölümlere ulaşabilmeniz ya da bazı hizmetlerden yararlanabilmeniz için kayıt olmanızın gerekeceği alanlar olabilir. Bu alanlarda şahsi bazı bilgilerinizi vermeniz istenebilir.

 

Lidya Organizasyon´un sayfalarından birinde veya daha fazlasında, www.lidyafair.com harici internet sitelerine köprüler olabilir . Lidya Organizasyon , kendisinin işletmediği bu sitelerin kendilerine özgü gizlilik politikalarından hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz. Internet adresi nwww.lidyafair.com  ile başlamayan siteler Lidya Organizasyon ile ilişkisi olmayan sitelerdir.

 

Bu siteyi kullanarak Lidya Organizasyon Gizlilik Politikasını kabul ettiğinizi belirtmektesiniz. Kendi isteğimize bağlı olarak, her zaman bu politikaya değişiklik, ilave veya çıkartma yapma hakkını saklı tutmaktayız.

 

Bu hüküm ve şartlarda yapılan değişikliklerin ardından bu web sitesini kullanmaya devam etmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Site Haritası

Web Adreslerimiz

Lidya Organizasyon Ltd. Şti